Proszę o opinie.
Najnowsze komentarze
- Szymon - Rytualista Motus
- Karla - Rytualista Zagrub opinie
- Anika - Wiktor Morsan – rytuały miłosne
- Iga - Wiktor Morsan – rytuały miłosne
- Nadia - Rytualista Zagrub opinie
- Jola - Rytualista Zagrub opinie
- Maria - Wiktor Morsan – rytuały miłosne
- Iga - Wiktor Morsan – rytuały miłosne
- Nadia - Rytualista Zagrub opinie
- Moni - Rytualista Zagrub opinie
Nie polecam. Zamawiałem jakiś czas temu i efektów nie ma.
Ja czekam za efektami ale jak narazie bez żadnych zmian pozytywnych.